HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

13 Yıl önce radyo kontrollü cihazlarla başlamış olduğumuz profesyonel modelcilik hayatımıza, 2010 yılından itibaren insansız hava araçları teknolojisini yakından takip ederek geliştirilen tüm modeller üzerine arge çalışmalarımızı yürüterek devam ettik. 2015 yılından bu yana “yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kamu kurum ve kuruluşları personeline” termal kameralı ve ileri seviye zoom özellikli dronelar temin etmekteyiz.

Kimlere Cihaz Temini Yaparız?

Termal Drone setlerimiz yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kamu kurum ve kuruluşları personeline (TSK, Emniyet Müdürlüğü, vb.) temin etmekte olup Kesinlikle hiçbir bireysel şahsa satış yapmamaktayız.

Eğitim veriyor musunuz?

İsteğe bağlı olarak satışını yaptığımız cihazlar için uçuş eğitimi ve cihaz tanıtımı yapmaktayız.

Ne yaparız ?

Birçok farklı model üzerinde en iyi konfigürasyonlarla gerek termal kameralı, gerek yüksek oranda zoom yapmaya olanak sağlayan, gerekse 150kg a kadar faydalı yük taşıyabilen dronelar ile Türkiye genelinde satış ve servis hizmeti vermekteyiz.

Ne yapmayız ?

Firmamız oyuncak satan bir firma değildir. Hobi amaçlı kullanılan drone satışı yapmayız. Drone kullanmak istiyorsanız lütfen oyuncakçılardan temin ediniz.

Özel cihazlar yapıyor muyuz ?

Gerek uçuş süresi olarak, gerek taşıyacağı faydalı yüke göre belirleyeceğiniz standartlara uygun dronelar hazırlamaktayız.

Satış sonrası destek vermeye devam ediyor muyuz ?

Evet. Satışını yaptığımız cihazlar için süre sınırı olmaksızın 24 saat telefonla tarafımıza ulaşması mümkün olup her türlü sorunlarında destek vermekteyiz.

header

0 850 532 1 555
0 535 324 96 32

header

Kozyatagı mah. Sarıkaya sok.
No 6 Kadıköy/İstanbul