GENEL

Drone

Havadan görüntüleme sistemleri için geliştirilmiş en yeni teknolojileri kullanarak sunduğumuz komplike sistemler, kusursuz uçuş kabiliyeti ve pratik kullanım imkanı sağlamaktadır. Haritada üzerinden işaretlenen noktalara otonom olarak giderek, belirlediğiniz görevleri kusursuzca yerine getirebilmektedir.

Kamera

Sıfır karanlıkta çıplak gözle görmenizin imkansız oldugu anlarda termal görüntüleme sistemi ile en düşük ısı farklarına kadar ayırt edip görüntüleme imkanı saglayarak, yüksek hassasiyetle tutarlı ısı ölçümleri yapmanıza, analitik ve telemetrik detaylandırmanıza yardımcı olacaktır

Tam Kontrol

Android ve IOS destekli cihazlarla uçuş sırasında renk paletlerine kadar değiştirme imkanı saglayan yazılım, eksiksiz tam kontrol imkanı ile tüm OSD verilerini ekranınıza yansıtmaktadır. Ayrıca uçuş sırasında bulunduğu noktanın koordinat bilgisini realtime olarak gösterme imkanına sahiptir.

5 km Menzil

Sıradan sistemler gibi 1km de görüntü ve sinyal kaybı yaşarken; özel anten sistemlerimizle cihazlarımız 5 km ve üzeri menzile sahiptirler. Cihazlarımız menzil dışına çıkma durumunda kontrolü kendisi devralarak kalkış noktasına geri gelip iniş yapabilecek kadar akıllı kontrolcülere sahiptir.

FOTO GALERİ


header

0 850 532 1 555
0 535 324 96 32

header

Kozyatagı mah. Sarıkaya sok.
No 6 Kadıköy/İstanbul